Archiwum wiadomości Mat Ozonowych

System bezpieczeństwa generatorów ozonowych. 

Od marca 2015 roku firma M.A.G. Dr.Frenkel wprowadza innowacyjny system bezpieczeństwa generatorów ozonowych. Polega on na umieszczeniu czujnika wilgotności w obudowie generatora, który jest wstępnie wodoszczelny,jednak w momencie zalania większą ilością wody [ jeśli urządzenie pracuje na podłodze łazienki,a nie na ścianie ] jest automatycznie wyłączany, aby zapobiec ewentualnej awarii

Nowa Mata Ozonowa

Najnowszy produkt terapeutyczny firmy Dr.Frenkel – mata ozonowa Dream MegaWhirl bazuje na wielu autorskich patentach oraz długoletniej praktyce lekarskiej. Dr.Frenkla jako diagnosty. Jest wszechstronnym urządzeniem medycznym domowego użytku realizującym około 10 zabiegów sanatoryjnych z zakresu hydroterapii oraz światłoterapii i masażu wibracyjnego. Posiada certyfikaty UE oraz rozwiązania technologiczne firmy SIEMENS,które poświadcza 5 letnia gwarancja. Mata ozonowa Dream MegaWhirl jest domowym sanatorium w walce z chorobami cywilizacyjnymi jak także z typowymi objawami chorób narządów ruchu i całą gamą dolegliwości doraźnych – patrz zastosowanie kąpieli ozonowych lub biuletyn Dr.Frenkla. Znajduje także zastosowanie w rehabilitacji osób niepełnosprawnych oraz leczeniu obłożnie chorych. Mata ozonowa Dream MegaWhirl może służyć jako domowe centrum odnowy biologicznej lub SPA.

Nowa seria Olejków – 2015

Polecamy gorąco serię profesjonalnych olejków do kąpieli perełkowo-ozonowej Dr.Frenkla.Sprawdzają się zarówno w matach ozonowych jak i wannach z hydromasażem [nie pozostawiają osadu mineralnego]. Zalecane w kuracjach odchudzających [algi morskie],zabiegach borowinowych [rozmaryn],kąpielach mikroelementowych [kwiaty polne i lawenda] aromatoterapii [sosna, górska, eukaliptus] i relaksoterapii [melisa].