Kilka słów o matach Mega Whirl

Kilka słów o matach Mega Whirl

Kilka słów o matach Mega Whirl. Z pewnością nie skłamiemy, że używanie maty Mega Whirl, to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Firma MAG FRENKEL wraz ze swoimi niezależnymi partnerami przeprowadziła badania nad wpływem kąpieli perełkowo-ozonowych na zdrowie człowieka. Maty Mega Whirl są właśnie wynikiem tych badań. Co wyróżnia maty Mega Whirl spośród pozostałych dostępnych na rynku?

Szeroki wachlarz możliwości

Maty Mega Whirl posiadają szeroki wachlarz możliwości. Ich działania aseptyczne chronią m.in. przed zakażeniami. Maty doskonale sprawdzą się także podczas rehabilitacji, jak i samej profilaktyki. Dzięki kąpielom perełkowo-ozonowym będziemy w stanie zneutralizować zakwasy mięśniowe, jak również napięcia i kurcze. Pomoże nam to również w wymodelowaniu sylwetki, a także w zniwelowaniu bólów reumatycznych.

Co wyróżnia maty Mega Whirl

Zacznijmy od wymiarów maty. Długość maty wynosi 150 cm, z kolei szerokość – 45 cm.  Składa się z trójdzielnego siedziska, które zostało wykonane z antybakteryjnego materiału. Siedzisko to pozwala na indywidualne dopasowanie jej do wymogów użytkownika. W matach Mega Whirl zamontowane zostały opatentowane dysze filtrujące wodę, co pozwala na zapobiegnięcie powstawaniu osadu i kamienia, a my możemy cieszyć się dłuższą żywotnością maty.  Dzięki temu generowanych jest ok. 15 000 000 bąbelków z aktywnym tlenem. 15 000 000 bąbelków na sekundę! Dysze filtrujące reagują na ciśnienie powietrza. Oznacza to, że przy maksymalnym efekcie intensywnego masażu wirowego, im większe ciśnienie powietrza zostanie dostarczone, tym bąbelki powietrza będą drobniejsze. Co więcej, zastosowano dysze wprowadzające funkcję masażu wirowego oraz strumieniowego. Efekt mikromasażu lub efektu bańki możliwa jest dzięki wymianie dyszy.

Maty Mega Whirl, a odprężenie

Doznania dostarczone w głąb tkanki skóry. Stan głębokiego relaksu osiągamy poprzez poprawę krążenia w naczyniach włosowatych.  Nasączone aktywnym tlenem bąbelki pochłaniają, dodane wcześniej do kąpieli, lecznicze żele. Te z kolei przenikają w głąb tkanki. Efekt? Nasza krew, jak i cały organizm, jest bardziej dotleniona, skóra oczyszczona, a naskórek złuszczony.  Masaż dociera również do naszych stawów, więzadeł i organów wewnętrznych. Kąpiel z matą Mega Whirl prowadzi również do pobudzenia metabolizmu oraz poprawy funkcjonowania systemu immunologicznego. Najlepsze jest to, że to wszystko się dzieje podczas relaksującego wodnego masażu.

Dzięki możliwości sterowania strumieniem perełek możemy skierować strumień bezpośrednio na daną część ciała. Zapobiegnie to ewentualnym podrażnieniom centralnego układu nerwowego. Co więcej,  unikniemy naprężeń mięśni. O gwarancji odprężenia i wewnętrznej harmonii chyba nie musimy wspominać.

Mata Mega Whirl sprawdzi się doskonale w przypadku, gdy cierpimy na bóle układu ruchu, w tym bóle kręgosłupa. Mata pozwala na przeprowadzenie hydromasażu wzdłuż kręgosłupa, mięśni przykręgosłupowych, ramion, barków, karku, jak również kończyn dolnych i górnych.

Czyż to wszystko nie brzmi zachęcająco? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. W razie pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Kilka słów o matach Mega Whirl

 

Jeden komentarz do “Kilka słów o matach Mega Whirl

  1. Pingback: Masażer do stóp - ulga dla obolałych nóg | blog.dr-frenkel.pl

Leave a Reply