Medolight w pigułce – część I

Medolight w pigułce – część I

Medolight w pigułce – część I. Wiecie czym jest medolight? Słyszeliście kiedyś o czymś takim? Czy słyszeliście, czy nie, ten wpis z pewnością przybliży Wam temat medolight. No to co, zaczynamy.

Medolight, czyli co to takiego?

Na początku słysząc słowo medolight zapewne większość z Was zastanawia się do jakiej szufladki zakwalifikować to słowo. Zacznijmy od wyjaśnienia czym tajemnicze medolight jest. Medolight to najnowsze medyczne osiągnięcie w dziedzinie zwanej leczeniem światłem. Jest to bezpieczna alternatywa dla światła słonecznego, jak również jego dobroczynnych właściwości leczniczych. Brzmi ciekawie i zachęcająco? A to dopiero początek.

Warto podkreślić, że obserwacje kliniczne, a co za tym idzie, wyniki różnych eksperymentów dowiodły, że z powodzeniem można zamienić przebywanie na słońcu na bardziej precyzyjne stosowanie poszczególnych składników widma światła słonecznego. Pewnie na myśl nasuwa Wam się jedno pytanie – jak to jest możliwe? Zaraz wszystko wyjaśnimy.

Zasada działania medolight

W aparacie medolight został zastosowany nowatorski kontaktowy sposób oddziaływania. Polega on na naświetlaniu z zakresu odległości od 0 do 5 mm. Energia światła dociera do powierzchni zarówno bez tłumienia, jak i zniekształceń fali świetlnej. Tłumienia i zniekształcenia fali świetlnej mogą przyczynić się do wywołania zewnętrznego pola elektromagnetycznego. Jak się domyślacie, nie jest to pożądany efekt. Dlatego, by lecznicze oddziaływanie w miejscu naświetlania, jak i w całym organizmie przebiegło tak, jak tego oczekujemy, konieczny jest bezpośredni kontakt aparatu medolight z naświetlanym miejscem. Zakres promieniowania został starannie opracowany przez twórców medolight. Biorąc pod uwagę względy terapeutyczne, wybrany zakres jest najbardziej efektywny. Najlepsze efekty lecznicze i profilaktyczne – gwarantowane. Należy jednak pamiętać, by zasięgnąć opinii lekarza przed zastosowaniem terapii aparatem medolight. Będziecie mieć pewność, czy ten rodzaj terapii jest dla Was odpowiedni.

Mamy nadzieję, że udało nam się trochę rozjaśnić temat medolight. Więcej o medolight dowiecie się w kolejnych postach publikowanych na naszej stronie.

Medolight w pigułce - część I

  1. Pingback: Medolight w pigułce - część III | blog.dr-frenkel.pl

  2. Pingback: Dlaczego Garden-Label? - Garden-Label.pl

Leave a Reply