Medolight w pigułce – część II

Medolight w pigułce – część II

Medolight w pigułce – część II. W ostatnim wpisie wyjaśniliśmy czym jest medolight, jak również opisaliśmy zasady jego działania. Dzisiaj przygotujcie się na kolejną dawkę cennej wiedzy na temat medolight.

Światło, które przenika do naświetlanych tkanek jest odpowiedzialne za uruchomienie całego łańcucha biochemicznych procesów, które są zależne od światła. Co więcej, gdy w naświetlanej strefie znajdą się receptory elektromagnetyczne, zwane inaczej punktami akupunktury, ich związki są aktywizowane, a co za tym idzie, bardziej są zauważalne efekty lecznicze w pozostałych narządach i układach naszego organizmu. Za zapewnienie bardziej naturalnego i synchronicznego działania na organizm odpowiedzialna jest pulsacja światła.

Medolight emituje pulsujące światło o niskiej i wysokiej częstotliwości. To pierwsze zapewnia ono odtworzenie równowagi elektromagnetycznej. Co więcej, odpowiedzialne jest za ogólne oddziaływanie wzmacniające, jak również zmniejszenie bólu tonicznego. Światło o wysokiej częstotliwości sprawia, że mniejsza się ostry ból narządów i układów. Ma również działanie przeciwzapalne.

Medolight, a leczenie

Medolight w pigułce – część IIAparat medolight stworzono, by zapewnić jak najbardziej efektywne oddziaływanie lecznicze. Łączy on w sobie długości fal z zakresu czerwieni, jak i początkowego zakresu podczerwieni, które dodatkowo pulsują. Wszystkie te parametry sprawiają, że wytwarzają się najbardziej optymalne warunki nie tylko do leczenia, ale również rehabilitacji, czy też profilaktyki. Medolight ma ogromny wachlarz zastosowań. Zostało  to opracowane i potwierdzone przez doświadczenie kliniczne wielu specjalistów. Za chwilę wszystko dokładnie wyjaśnimy.

Szeroki wachlarz zastosowań medolight

Tak jak już wspomnieliśmy, medolight zapobiega i pomaga w leczeniu początkowych stanów chorobotwórczych, jak również w szybszym powrocie do zdrowia. Sprawdza się również podczas korygowania oraz leczenia zaburzeń organów wewnętrznych. Jest również odpowiedzialny za normalizację pracy układów, które regulują pracę naszego organizmu. Co więcej, medolight łagodzi stres i nadmierne napięcie. Działa przeciwbólowo, poprawia mikrokrążenie oraz zmniejsza obrzęki. Aktywizuje również miejscowe procesy przeciwzapalne oraz enzymy. Podczas aktywizacji enzymów wydziela się tlenek azotu, który jest aktywnym uczestnikiem i regulatorem prawidłowego funkcjonowania naszego układu nerwowego i  sercowo-naczyniowego, oraz wszystkich procesów zachodzących w tkankach. Medolight pomaga w zwiększeniu zasobów energii wewnątrz komórek, która jest potrzebna do procesów życiowych i funkcji obronnych. Jedną z największych zalet medolight jest to, że nie przyczynia się do przyspieszenia naturalnego starzenia się komórek, jak i do apoptozy, czyli śmierci komórek. Tym samym zmniejsza się również ryzyko powstawania komórek nowotworowych. Zapewnia również ochronę radiologiczną, zarówno profilaktycznie, jak i po przyjęciu promieniowania.

Sami widzicie, że medolight, to temat rzeka. W następnym wpisie poruszymy temat chorób, które można leczyć za pomocą medolight.

 

  1. Pingback: Na czym polega hydromasaż | blog.dr-frenkel.pl

  2. Pingback: Gdzie można latać dronem, a gdzie latanie jest zabronione?

  3. Pingback: Kiedy i jak prawidłowo operować pedałem sprzęgła - Enerbat

Leave a Reply