A może by tak zainwestować w bidet?

A może by tak zainwestować w bidet?

A może by tak zainwestować w bidet? Czym tak w ogóle jest bidet? Otóż jest to urządzenie wykonane z ceramiki sanitarnej służące do podmywania się. Jest to wyposażenie łazienki, które umożliwia oczyszczenie okolic intymnych, okolic krocza bez konieczności rozbierania się do naga. Korzystać z niego można z wygodnej pozycji siedzącej.

Zalety bidetu

Bidet montuje się w łazience, aby móc łatwo i szybko oczyścić okolice krocza. Pozwala on bardziej zadbać o okolicę intymną oraz zwiększa poczucie komfortu. Bidet jest również świetnym wynalazkiem dla osób starszych i małych dzieci. Jak wiadomo u osób starszych, zwłaszcza schorowanych lub niepełnosprawnych ciężej jest zapewnić odpowiednią higienę. Jeśli mamy do czynienia z takimi osobami musimy zdawać sobie sprawę, że wzrasta ryzyko infekcji, odparzeń, czy odleżyn. Oczyszczenie miejsc intymnych za pomocą bidetu jest dokładniejsze, szybsze i mniej traumatyczne dla osób starszych. Tak samo jest w przypadku dzieci.

Przenośny bidet TheraPerl

Pokazaliśmy już ogromną ilość zalet z posiadania bidetu, ale co jeśli nie mamy tyle miejsca w łazience? Nasza firma ma do zaoferowania przenośny bidet TheraPerl.  Jeśli jesteście ograniczeni metrażem, czy też możliwościami architektonicznymi Waszej łazienki, nie macie czym się martwic. Idealnym rozwiązaniem jest przenośny bidet, przystosowany do zamontowania w każdej łazience. W zestawie posiada wszystkie niezbędne akcesoria. Montaż i demontaż jest na tyle łatwy, że jesteście w stanie wykorzystać przenośny bidet TheraPerl w domu, jak i w podróży. Już więcej nie musicie się martwić o higienę Waszą, Waszych dzieci, Waszych rodziców, czy dziadków w podróży. Możecie mieć pewność, że z tym urządzeniem Wasze potrzeby higieniczne zostaną zaspokojone.

Plusy przenośnego bidetu TheraPerl są takie, że jest to urządzenie opatentowane. Jego korzyści maja przełożenie wśród użytkowników. Pomaga w utrzymaniu wysokiej higieny odbytu i narządów rodnych. Jest to urządzenie służące do utrzymywania higieny osobistej, ale też ma swoje zastosowanie w hydromasażu. Niweluje koszta zakupu papieru toaletowego, gdyż służy jako jego substytut. Na polskim rynku jest dostępnych niewiele takich produktów, dlatego warto zainwestować w sprawdzony produkt naszej firmy.

A może by tak zainwestować w bidet?

  1. Myślałam o inwestycji w bidet ale jak w sklepie zobaczyłam biobidet to uznałam, że to lepsza opcja jest może troszkę droższa, ale bardziej funkcjonalna i praktyczna. Tutaj tylko się zakładą ta deskę na wc i po sprawie. Miejsca zbędnego nie zajmuje i w obsłudze jest bardzo prosta 🙂

  2. Pingback: Komercyjny dron dostarczył szczepionki do trudno dostępnych obszarów — Fly&Watch

  3. Pingback: Jakie drzwi wybrać do sypialni? - Wood Story

Leave a Reply