Nasze ciekawe gadżety i akcesoria

Nasze ciekawe gadżety i akcesoria

Nasze ciekawe gadżety i akcesoria. Ostatnio przedstawiliśmy Wam kilka akcesoriów, które wzbogacą Wasze domowe zabiegi. To była tylko malutka część tego, co znajduje się w naszej dodatkowej ofercie. Dzisiaj chcemy przybliżyć Wam kolejne cztery produkty, które ułatwią lub urozmaicą korzystanie z naszych produktów.

Poduszka wodoodporna

Na pierwszy ogień idzie poduszka. Ale nie byle jaka. Poduszka ta jest wodoodporna. Służy do przedłużenia maty. Dodatkowo zapewnia komfort pod głową oraz podtrzymuje kręgosłup szyjny. Nie musicie już opierać głowy o niewygodny kant wanny. Produkt ten pozwoli na zintensyfikowanie relaksu podczas masażu. Poduszka ta nie jest na stałe związana z zestawem w Waszej łazience, więc może cieszyć się z jej wodoodpornych właściwości na basenie, nad jeziorem, czy nad morzem.

Nasze ciekawe gadżety i akcesoria

Termometr do kąpieli

Bardzo przydatnym gadżetem jest termometr do kąpieli. Sprawdzi się podczas kąpieli przy użyciu naszych olejków i żeli do kąpieli perełkowej, gdyż poszczególne olejki wymagają innej temperatury wody. Warto też zaopatrzyć się w ten produkt, gdy w naszym domu są małe dzieci i chcemy sprawdzić, czy woda do ich kąpieli ma odpowiednią temperaturę. Jego dużym plusem jest dizajn. Wygląda, jak mała, biała rybka. Na pewno wpasuje się w każdą łazienkę.

Nasze ciekawe gadżety i akcesoria

Zestaw dysz runowych

A teraz coś co zadba o Was, jak i o Wasze maty. Jest to zestaw dysz runowych do maty ozonowej MegaWhirl. Dr Frenkel opatentował czterdzieści dwie czyszcząco-dezynfekujące dysze. Pomogą utrzymać Wasze maty w dobrej kondycji, gdyż usuwają z nich kamień i składniki toksyczne. Co za tym idzie wspomagają konserwację mat i przyczyniają się do wydłużenia ich przydatności. A jak Zestaw dysz runowych do maty ozonowej MegaWhirl zadba o Was? Dysze produkują 15 milionów szampańskich bąbelków, które dodatkowo urozmaicą Waszą kąpiel.

Nasze ciekawe gadżety i akcesoria

Wodoodporny pilot do maty ozonowej

Ostatnim, ale bardzo przydatnym gadżetem, który pragniemy Wam przedstawić jest wodoodporny pilot do maty ozonowej. Służy do zdalnego sterowania, ma zasięg do 5 metrów, co pozwala kontrolować Wasze maty z każdego miejsca wanny – nie musicie się starać wcelować w generator. Dodatkowo posiada możliwość ustawiania programów generatora ozonowego oraz funkcji podgrzewania i jonizacji. Zasilany jest 9V baterią, która wytrzyma do dwóch lat. Ponadto ma wzmocnioną obudowę, by nie uszkodził się przy ewentualnym upadku.

Nasze ciekawe gadżety i akcesoria

Sami widzicie, jak wiele gadżetów posiadamy w naszej ofercie. Ale to jeszcze nie wszystkie akcesoria, które możemy Wam zaoferować. Koniecznie śledźcie naszą stronę, by być na bieżąco.

  1. Pingback: Znamy sposób na udoskonalenie Waszego domowego SPA | blog.dr-frenkel.pl

  2. Pingback: Ciekawe pomysły na prezenty wykonane z rurki miedzianej - Blog PiterParts

  3. Pingback: Jak działa hydrauliczny wspomaganie kierownicy?- Enerbat

  4. Pingback: Jak działa hydrauliczny układ wspomaganie kierownicy?- Enerbat

Leave a Reply