Akcesoria z naszej oferty

Akcesoria z naszej oferty

Akcesoria z naszej oferty. Jak dobrze wiecie, posiadamy ogromy wybór mat ozonowych. Są one najwyższej jakości i wspomagają regenerację oraz relaks całego ciała. Jednak Wasze domowe SPA może być udoskonalone o nasze akcesoria, których mamy od groma.

3-częściowy zestaw akcesoriów

W skład tego zestawu wchodzą trzy przystawki.

Pierwsza z nich to przystawka do inhalacji oraz masażu piersi. Technika wykorzystywana w tym przypadku, to masaż perełkowy z ozonem. Jego ogromną korzyścią jest zapobieganie powstawaniu komórek nowotworowych. Dodatkowo wzmacnia on skórę oraz tkanki łączne, a także poprawia jędrność piersi i wzmacnia mięśnie piersiowe

Akcesoria z naszej oferty

Drugą przystawką z tego zestawu jest przystawka do masażu ujędrniająco-pobudzającego. Posiada specjalne wypustki, dzięki którym ujędrnia cerę. Dodatkowo zwalcza cellulit, niweluje rozstępy oraz wygładza zmarszczki. Nadaje się do masażu bioder, ud oraz brzucha.

Ostatnia przystawka w tym zestawie jest przeznaczona do masażu strumieniowego. Idealnie sprawdzi się w masażu stawów. Ten niesamowity zestaw pozwoli Wam wzbogacić Wasze domowe SPA o dodatkowe 4 zabiegi.

Kociołek Kneippa

Kolejnym produktem wartym uwagi jest kociołek Kneippa do wirówek ozonowych. Wykorzystuje on technikę hydromasażu. Przeznaczony jest do wirówek kończyn dolnych, jak i górnych. Idealnie sprawdzi się w domowej akupresurze. Stymulując zakończenia nerwowe znajdujące się w dłoniach i w stopach pobudzi nasz układ nerwowy, który następnie będzie stymulować narządy wewnętrzne, układ krążenia oraz poprawi ogólne funkcjonowanie organizmu. Ponadto, w trakcie korzystania z kociołka Kneippa, w pomieszczeniu wytwarza się ozonowy mikroklimat, który dodatkowo stymuluje nasz organizm. Dodatkowo pozwala na zintensyfikowanie relaksu i jeszcze większe odczucie ulgi zmęczonych stóp oraz wzmaga higienę stóp i dłoni.

Adapter

Ostatnim produktem spośród naszych dodatkowych akcesoriów jest adapter. Służ on do podłączenia mat lub akcesoriów. Bardzo ważna rzecz. Jeśli zgubicie lub uszkodzicie w trakcie użytkowania adapter, nie musicie kupować od razu nowej maty, czy akcesoriów. Wystarczy kupić tylko nowy adapter.

Jak widzicie, możecie urozmaicać swoje domowe SPA i zwiększać ilość domowych zabiegów. Wystarczy dokupić kilka akcesoriów, a w swojej ofercie posiadamy ich naprawdę wiele, o czym jeszcze będziemy Was informować.

Leave a Reply