Aromatyczne olejki do kąpieli perełkowej

Aromatyczne olejki do kąpieli perełkowej

Aromatyczne olejki do kąpieli perełkowej. W naszej ofercie znajdziecie olejki do kąpieli perełkowej w wielu wariantach do wyboru. Dzisiaj postanowiliśmy trochę przybliżyć Wam kilka z nich.

Olejek do kąpieli perełkowej – Algi Morskie

Ten olejek jest dostępny w buteleczce o pojemności 500 ml. Jego działanie tonizujące idealnie sprawdzi się w przypadku dolegliwości skórnych. Poprawia również krążenie oraz działa regenerująco na skórę. Doskonale sprawdza się w zabiegach ozonowych SPA.

Olejek do kąpieli perełkowej – 47 ziół

Olejek z 47 ziołami dostępny jest w dwóch wariantach objętościowych – 500 ml oraz 1000 ml. Pomaga w poprawie krążenia oraz przynosi ulgę przy dolegliwościach reumatycznych. Doskonale działa na oddychanie, ponieważ olejki eteryczne są wdychane przez nasze drogi oddechowe.

Olejek do kąpieli perełkowej – Eukaliptus

Podobnie jak olejek 47 ziół, dostępny jest w dwóch wariantach – 500 ml oraz 1000 ml. Pochodzący z dalekiej Australii eukaliptus pozytywnie działa na nasze drogi oddechowe. Ma działanie przeciwskurczowe oraz wykrztuśne w tchawicy oraz oskrzelach. Warto wiedzieć, że podczas wysokiej temperatury jego dodatkowym atutem jest zapewnienie przyjemnego efektu chłodzenia.

Olejek do kąpieli perełkowej – Kasztanowiec

Olejek z kasztanowca możecie zakupić zarówno w buteleczce o pojemności 500 ml, jak i 1000 ml. Pomaga on wzmocnić ściany żył oraz zmniejsza powstałe obrzęki.

Olejek do kąpieli perełkowej – Kosodrzewinowy

Ten olejek dostępny jest w litrowej butelce. Stosowany jest w przypadku schorzeń górnych i dolnych dróg oddechowych. Wspiera również leczenie chorób typu reumatycznego.

Olejek do kąpieli perełkowej – Kwiaty polne

Podobnie jak większość naszych olejków, olejek z polnych kwiatów znajdziecie w butelkach o pojemności 500 ml i 1000 ml. Olejki te zawierają niezbędne składniki roślin łąkowych, dzięki czemu zachowują w sobie całą moc uzdrawiania. W ich skład wchodzi m.in. mięta pieprzowa, która ma działanie antyseptyczne, chłodzące oraz kojące. Ponadto olejek ten ma pozytywne działanie na narządy wewnętrzne, zwłaszcza drogi żółciowe, żołądek oraz jelita. Działa przeciwskurczowo. Olejek z polnych kwiatów poprawia także krążenie oraz ujędrnia ciało.

To co, który wariant wybieracie?

Aromatyczne olejki do kąpieli perełkowej

  1. Pingback: Aromatyczne olejki do kąpieli perełkowej cz. II | blog.dr-frenkel.pl

  2. Pingback: Kąpiel ozonowa dobra na ogólne samopoczucie | blog.dr-frenkel.pl

Leave a Reply