Masażer do stóp – ulga dla obolałych nóg

Masażer do stóp – ulga dla obolałych nóg

Masażer do stóp – ulga dla obolałych nóg. Obolałe, obrzęknięte nocą nogi są wynikiem tego, że żyjemy coraz szybciej. Pędzimy do pracy, na uczelnie. W ciągu dnia spędzamy czas w jednej pozycji. Zarówno pozycja stojąca, jak i siedząca mają wpływ na to, że wieczorami odczuwamy dyskomfort. Dobrym rozwiązaniem tego problemu jest podarowanie sobie odrobiny relaksu.

Za sprawą masażera do stóp możemy poczuć ulgę i ukojenie. To małe urzędzie ogromnie poprawi komfort naszego życia. Regularne stosowanie sprawi, że pozbędziemy się migren, bólów kręgosłupa, czy mięśni. Dodatkowo podniesie komfort życia osób, które cierpią na reumatyzm, gdyż zniweluje, w pewnym stopniu dolegliwości. Osoby, które budzą się w nocy z powodu skurczy i bólu, po regularnym stosowaniu masażera poczują ulgę i ustąpienie objawów. Co za tym idzie? W końcu prześpią całą noc, a rano wstaną wypoczęte.

Niesamowitą zaletą masażu stóp jest to, że pobudza on do pracy układ odpornościowy oraz układ krążenia. Mobilizuje również organizm do wydalania toksyn. Cały organizm jest zrelaksowany i pobudzony do działania. Masażer pomaga również w pielęgnacji stóp, pozwala dokładnie je umyć, zmiękczyć martwy naskórek. Nasze stopy będą zdrowe i zadbane.

Masażer do stóp - ulga dla obolałych nóg

Należy pamiętać, że masażer do stóp nie jest przeznaczony dla wszystkich. Przeciwwskazania do jego używania występują w przypadku kobiet w ciąży, chorych ze stanami zapalnymi, osób po operacji lub z wysoką gorączką, a także chorych z wszelkimi zaburzeniami dotyczącymi układu krążenia. Dlatego należy zapoznać się z listą przeciwwskazań i, jeśli tylko nie będą nas dotyczyły, warto zafundować sobie takie małe SPA w zaciszu naszej łazienki.

W naszej ofercie posiadamy masażer do stóp pod prysznic Motipuls oraz masażer do stóp pod prysznic Pedo-jet.

Masażer do stóp pod prysznic Motipuls

Masażer ten umożliwia mycie stóp bez konieczności schylania się oraz oferuje masaż strumieniowy stóp przy nacisku. Jego ogromną zaletą jest cena, bo można go kupić już za 150,00 zł.

Masażer do stóp pod prysznic Pedo-jet

Jest to przenośny masażer do stóp pod prysznic w kształcie buta. Montuje się go do brodzika za pomocą przyssawek. Produkt ten oferuje nam silny masaż strumieniowy. Cena takiej przyjemności to 350,00 zł

Dzięki naszym produktom możecie zorganizować sobie domowe SPA na każdą kieszeń. Tak wiele korzyści, za tak niewiele. Czy nie warto?

  1. Pingback: Panel prysznicowy Orca | blog.dr-frenkel.pl

  2. Pingback: Ponadczasowość drewna oraz drewnianych drzwi - Wood Story

Leave a Reply